Úvodní stránka » O nás

O nás

Firma STOCO s.r.o. se zabývá montáží termofasád.

Nejčastěji používaným izolačním materiálem je fasádní polystyren, zřídka minerální vlna. Jako konečnou vrstvu, na které záleží nejvíce z důvodu ochrany všech vrstev zateplovacího systému, používáme plně probarvené, pružné omítkové směsi od dvou dodavatelů, a to od firmy Lučební závody a.s. Kolín sídlící v Česku, jako druhou variantu nabízíme výrobky od firmy JUB a.s., která má sídlo ve Slovinsku. Oba naši dodavatelé vyrábí materiály vysoké kvality, které je možno nejen srovnávat na trhu s nejlepšími výrobci v EU. Důležitým aspektem je i logicky i velice přijatelná cena.
Nám se zkrátka zamlouvá, že můžeme lidem a firmám nabídnout špičkový materiál za velmi dobrou cenu !!!!

Termofasády montuje ve firmě STOCO s.r.o. trvale proškolovaný kolektiv odborníků. Při projevení zájmu o zateplení obvodového pláště domu, nás kontaktujte. Domluvíme si s vámi schůzku, kde s vámi zkonzultujeme způsob zateplení a dodání nezávazné cenové nabídky. 


STOCO s.r.o. je dále výrobcem ozdobných prvků na fasády, které je možno montovat jak na klasickou omítku tak na termofasádu. Několik fasádních profilů nabízíme standardně. Projeví-li zákazník zvláštní přání mít na svém domku určitý atypický fasádní profil, nebo jinou zvláštnost, budeme se mu snažit co možná nejlépe a co nejrychleji splnit jeho představu.

Montáž ozdobných prvků na fasádu je vcelku snadná, ale i přesto vám fa STOCO s.r.o. nabízí možnost si objednat ozdobné prvky včetně montáže. Výhodou je nižší zdanění celé akce a navíc vám vše dodáme na klíč.

V prodejně firmy STOCO s.r.o., v obci Kamenice u Jihlavy, která leží mezi městy Velkým Meziříčím, Třebíčí a Jihlavou, nabízíme velký sortiment stavebních materiálu z něhož se nejvíce zabýváme zateplovacím materiálem a vše co souvisí s termofasádami, dále máme skladem sádrokartony včetně všech doplňků, cement, suché maltové směsi,cihly a jiné materiály.


Kontakt

STOCO s.r.o.
Kamenice 16, 588 23
+420 567 273 073